Pokorný Ivan (1983)
Hlava 33/1
Sklo čiré, podjímané stříbrem, foukáno do sádrové formy, řezáno, signováno a datováno i.poky 2017, 22 × 29 × 20 cm (Zí)
Dílo pochází z ateliéru autora.
Ivan Pokorný studoval na Střední i Vyšší odborné škole sklářské v Novém Boru. Poté absolvoval ateliér skla na Fakultě umění a designu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Od roku 2014 je asistentem v Ateliéru skla na VŠUP v Praze.
Již delší dobu se věnuje motivu Hlav, kde různými výtvarnými prostředky dosahuje sugestivních výrazů.
12.10.2017 - 20:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Pokorný Ivan (1983)
Hlava 33/1
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 12.10.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Dancing House Gallery, Jiráskovo náměstí 6, Prague 2 |
Prohlídka: | 02.10. - 11.10.2017 |