Lovis Corinth
(Tapiau/Ostpreußen 1858-1925 Zandvoort) "Sündfluth", rechts unten signiert Lovis Corinth, Lithografie, ca. 45 x 70 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
27.10.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Lovis Corinth
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 27.10.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 18.10. - 27.10.2010 |