Alois Hernick
(Wien 1870-1939) "Landschaft", links unten signiert A. Hernik, Öl/ Karton, ca. 40 x 50 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
13.10.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alois Hernick
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 13.10.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.10. - 13.10.2010 |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Brosche
- Perlenkürzer
- Friedensreich Hundertwasser*