Walder Papst*
geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig in Graz "Blick auf den Großglockner", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 45 x 50 cm, signiert, Ecken bestossen
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
05.10.2017 - 17:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Walder Papst*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.10.2017 - 17:26 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 21.09. - 04.10.2017 |