Altschliffbrillantsolitär ca.1,20 ct
Weißgold 585, RW 53, 2,4 gøg2
02.10.2017 - 17:16
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Weißgold 585, RW 53, 2,4 gøg2
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.10.2017 - 17:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 02.10.2017 |