Brillant Damenring zus. ca.1,00 ct
Weißgold 585, RW 51, 3,2 g, Gebrauchsspuren, ein Brillant mit äusserem Merkmaløg3
02.10.2017 - 17:22
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.10.2017 - 17:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 02.10.2017 |