Altschliffbrillantsolitär ca.0,70 ct
Weißgold 585, RW 52, 1,7 gøg2
02.10.2017 - 17:26
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 52, 1,7 gøg2
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.10.2017 - 17:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 02.10.2017 |