Maler des 20. Jh.
25 Ansichten von Wels, Aquarelle, ca. 42 x 30 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.09.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Maler des 20. Jh.
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 15.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.09. - 15.09.2010 |