Fritz Fröhlich
(Linz 1910-2001) Am Passepartout betitelt "Dorfmühle", links unten signiert Fröhlich, datiert (19)65, Aquarell, ca. 25 x 33 cm, Papier wellig, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.09.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Fröhlich
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 01.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.08. - 01.09.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-