Salonluster in Kronenform,
Mitte 20. Jh., vergl. Metallgestell, 10-flg. elektr. mont., mit Glasprismen geziert, H: 60 cm, D: 90 cm, Gebrauchsspuren, o. G. f. Elektromont. u. Vollständigkeit
18.08.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 566,-
- Vyvolávací cena:
Salonluster in Kronenform,
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Sommerauktion |
Datum: | 18.08.2010 - 15:00 |
Prohlídka: | 13.08. - 18.08.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)