Karl Feiertag
(Klosterneuburg 1874-1944) Kleine Holländer am Kanal, signiert K. Feiertag, Aquarell auf Papier, 18 x 27 cm, Passep.,gerahmt, beschädigt (verschmutzt), (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
18.08.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Feiertag
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Sommerauktion |
Datum: | 18.08.2010 - 15:00 |
Prohlídka: | 13.08. - 18.08.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)