Heiligenanhänger
Gold 580, fein vergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,9 gøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
25.09.2017 - 17:15
- Vyvolávací cena:
Heiligenanhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.09.2017 - 17:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.09. - 25.09.2017 |