Diamant Damenring
Gold 750, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,40 ct, Beschauzeichen Birmingham 1872, Meisterzeichen S. B. & S. L., RW 50, 2,2 g, Erinnerungsgravur 1893øx
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.09.2017 - 17:28
- Vyvolávací cena:
Diamant Damenring
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.09.2017 - 17:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.09. - 25.09.2017 |