Luigi Kasimir
(Pettau 1881-1962 Vienna) "Vienna, Hoher Markt, Wedding Fountain", colour etching, signed Luigi Kasimir, dated in the plate January 1915, plate size 38 x 33 cm, mounted, framed, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
13.09.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 389,-
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir
Aukce: | Moderne Graphik |
Datum: | 13.09.2010 - 17:00 |
Prohlídka: | 04.09. - 13.09.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Russische Ikone, 19. Jahrhundert
- Altschliffdiamantring zus. ca. 0,30 ct
- Brillantcollier "Wempe"