Allen Jones *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(born Southampton 1937) "Woman", colour lithograph, signed, dated Allen Jones 76, No. 72 of 200 numbered prints, 76 x 56 cm, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
13.09.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 584,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 200,-
Allen Jones *
(born Southampton 1937) "Woman", colour lithograph, signed, dated Allen Jones 76, No. 72 of 200 numbered prints, 76 x 56 cm, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderne Graphik |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 13.09.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 04.09. - 13.09.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce