Brillantanhänger
Gelbgold 585, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,15 ct sowie einem Imitationsstein österr. Einfuhrpunze, 5,5 gøG5
21.09.2017 - 17:11
- Vyvolávací cena:
Brillantanhänger
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.09.2017 - 17:11 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.09. - 21.09.2017 |