Rudolf Hausner
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Vienna 1914-1995) "Handicap", colour lithograph, titled, signed, dated Rudolf Hausner 1985, inscribed E. A., image size 45 x 57 cm, mounted, framed, dedication, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
13.09.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 584,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 260,-
Rudolf Hausner
(Vienna 1914-1995) "Handicap", colour lithograph, titled, signed, dated Rudolf Hausner 1985, inscribed E. A., image size 45 x 57 cm, mounted, framed, dedication, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderne Graphik |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 13.09.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 04.09. - 13.09.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Všechny objekty umělce