Solitärring
Weißgold 585, besetzt mit einem Brillant 0,15 ct, RW 53 österr. Einfuhrpunze, 2,6 gøG3
21.09.2017 - 17:12
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Solitärring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.09.2017 - 17:12 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.09. - 21.09.2017 |