Anbietetasse
Silber 800, 1577 g österr. Amtspunze 1872-1922 Meisterzeichen "FS" 2 Handhaben, profilierter Dekor, etwas verzogenøx
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.09.2017 - 16:31
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Anbietetasse
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2017 - 16:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.09. - 20.09.2017 |