Adolf Frohner *
(Groß Inzersdorf 1934-2007) Stehende mit 2 Puppen, Mischtechnik auf Papier signiert Frohner 77, 60 x 42 cm. etwas wellig, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.09.2017 - 17:01
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Adolf Frohner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2017 - 17:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.09. - 20.09.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: