Liegende Ballerina
aus Biskuitporzellan, farbig bemalt, bekleidet, Länge 17,5 cm, ungemarkt, 1. Viertel 20. Jahrhundert, Altersspuren, verschmutzt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.09.2017 - 15:21
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Liegende Ballerina
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.09.2017 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.09. - 20.09.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)