2 kleine Ölbilder
Landschaft/Blumenstillleben, unleserlich signiert, Öl auf Leinwand und Karton, Bildausschnitt 5,5 x 8,5/12 x 8,5 cm, gerahmt, Altersspuren, verschmutzt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.09.2017 - 16:00
- Vyvolávací cena:
2 kleine Ölbilder
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.09.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.09. - 20.09.2017 |