Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Am Gleinkersee", im Stein signiert Kubin, Lithografie - Nachdruck, Darstellungsgröße ca. 35 x 29 cm, Blattgröße ca. 47 x 40 cm, Blattrand beschädigt, Knittstellen
Expert: Christian Wiesinger
27.09.2017 - 15:43
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.09.2017 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.800,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Vyvolávací cena: