Carl Just
(tätig 1865-1935) Alpenblumen, signiert Carl Just, Öl auf Karton, ca. 31 x 23,5 cm,gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
30.06.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 389,-
- Vyvolávací cena:
Carl Just
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Saisonabschluß Bilder Varia + Antiquitäten |
Datum: | 30.06.2010 - 15:00 |
Prohlídka: | 26.06. - 30.06.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)