Ankerhalskette
Gold 585, Länge ca. 47 cm, 7 gøg7
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
12.02.2018 - 15:31
- Vyvolávací cena:
Ankerhalskette
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.02.2018 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.02. - 12.02.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Diamant-Damenring
- Frankreich- Kriegsministerium
- Altschliffdiamantdamenring ca. 1,20 ct
- Brillant Saphir Ring