Gottfried Kumpf
(Annaberg/Slzbg.1930 geb.) Farblithografie,"Salzburg", signiert Kumpf, die Nr.172 von 250 möglichen Drucken, 55 x 65 cm, verglast, Glas partiell beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.06.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 563,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Sonderauktion Klagenfurt |
Datum: | 23.06.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 11.06. - 23.06.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-