Arnold K. Wratschko
(Gleisdorf 1900-1973 Weiz, Studium an der Landeskunstschule Graz bei Pauluzzi, Zoff, Marussig), Motiv aus der Oststeiermark, signiert, datiert Wratschko 46, Öl auf Karton, 49,5 x 67 cm, gerahmt, gering verschmutzt, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
10.06.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 493,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Arnold K. Wratschko
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Kunst und Antiquitäten |
Datum: | 10.06.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.05. - 10.06.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)