Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Betitelt "Wintersonne", rechts unten signiert Kumpf, Farblithografie, nummeriert 76/250, Blattgröße ca. 50 x 64 cm, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
10.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 600,- do EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Moderne Kunst in Linz |
Datum: | 10.06.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 10.06.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-