Robin Christian ANDERSEN
(Wien 1890 - 1969) "Stillleben mit Atelierutensilien" unten mittig signiert: R. C. Andersen, Gouache auf Papier, ca. 39 x 44 cm (PassepartoutAusschnitt), verglast, vergoldeter Rahmen
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.233,-
EUR 1.800,- do EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Robin Christian ANDERSEN
Aukce: | Moderne Kunst in Linz |
Datum: | 10.06.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 10.06.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)