Oskar (Oscar) LARSEN
(Wien 1882 - 1972) "Der Schutzengel" unten rechts signiert und datiert: Oskar Larsen 1959, Öl auf Leinwand, ca. 150 x 96 cm, Rahmen beschädigt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.856,-
EUR 2.400,- do EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Oskar (Oscar) LARSEN
Aukce: | Moderne Kunst in Linz |
Datum: | 10.06.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 10.06.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)