Perkussionspistole 19. Jh.
40 cm langer Achtkantlauf, halbe Nussholzschaftung, Messingklammer, beschädigt, Teile ergänzt
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2018 - 15:21
- Vyvolávací cena:
Perkussionspistole 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.02.2018 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |