Elek Vajda *
(Debrezin 1904-1980 Graz) "Graz an der Mur", signiert Elek Vajda, sowie monogrammiert EV, Kohlezeichnung / Papier, Bildausschnitt 37,5 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.03.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Elek Vajda *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní |
Datum: | 19.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 19.03.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: