Brillantdamenring zus. ca. 1,70 ct
Weißgold 750, drei Altschliffbrillanten, Rw 51, 5,7 gøg6
27.02.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.02.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 14.02. - 26.02.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)