Ferdinand Michl *
(Prag 1877-1951 Wien) Bildnis Hugo Wolf, Radierung signiert F. Michl 21 x 17 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Ferdinand Michl *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.02. - 19.02.2014 |