Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.) "Marilyn Monroe", links unten signiert G Helnwein, Lithografie in Farbe, nummeriert 334/450, Blattgröße ca. 77 x 60 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2018 - 15:51
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Helnwein *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.02.2018 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: