Marc Chagall *
(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Da nahm die Profetin Mirjam" Lithographie in Farbe Prägesignatur, Nr. 1458/1800 50 x 37 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.02.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.02. - 19.02.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: