Eine Neapolitanische Mandoline
![Eine Neapolitanische Mandoline - Starožitnosti Eine Neapolitanische Mandoline - Starožitnosti](/fileadmin/lot-images/39K140211/normal/eine-neapolitanische-mandoline-4984331.jpg)
, Catania, ca. 1960.(MB)
Expert: Janos Markus-Barbarossa
Janos Markus-Barbarossa
+43-1-604 13 71
janos.markus@dorotheum.at
11.02.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 100,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 100,-
Eine Neapolitanische Mandoline
, Catania, ca. 1960.(MB)
Expert: Janos Markus-Barbarossa
Janos Markus-Barbarossa
+43-1-604 13 71
janos.markus@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Starožitnosti |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 11.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 06.02. - 11.02.2014 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Brillant Damenring zus. ca. 0,30 ct
- Paar Manschettenknöpfe mit Pantherkopf aus Sterlingsilber, Fühner & Asmuss, Pforzheim
- Hilde Dittrich, zwei Zicklein, Schleiss Keramik, Gmunden, nach 1926
- gestempelt - Österreich Sammlung 1850-1938 Monarchie und I. Rep. in Lindner-Album: 1910 bis 1K,
- Telefon Siemens & Halske