Brillantdamenring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 1 ct, 3,1 g, 1. Hälfte 20. Jh., RW 52
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
19.02.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.02. - 19.02.2014 |