Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Blick auf Anif", rechts unten signiert und datiert H. Kobinger 1945/IV, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 48 x 61 cm, Blattrand etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
19.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.02. - 19.02.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: