Ein loser Altschliffbrillant 2,67 ct
in Klarsichtbox
20.02.2014 - 18:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
in Klarsichtbox
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 20.02.2014 - 18:00 |
Prohlídka: | 06.02. - 19.02.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)