Künstler um 1900 Elegante Dame,
Öl auf Karton lt. Kunde, Frau Gülnar Hoffmann, 43 x 34 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.08.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 14.08.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.08. - 14.08.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Memory-Damenring
- Brillant/Kulturperlenohrsteckclipse