Maler 1. Hälfte 20. Jh.
2 Bilder "Gehöft, Flussufer", Aquarell auf Karton, ca. 25 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.08.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Maler 1. Hälfte 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.08.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.07. - 07.08.2013 |