Deutscher Maler des 18. Jh.
"Frau beim Goldwägen", Öl auf Leinwand, ca. 85 x 60 cm, gerahmt, beschädigt, restauriert
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.08.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Deutscher Maler des 18. Jh.
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.08.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.07. - 07.08.2013 |