Wecker, 3 Tischuhren
Federzugwerke, tlw. Metall- und Marmorgehäuse, beschädigt, ohne Gewähr für Funktion, 1. Hälfte 20. Jh.
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.08.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Wecker, 3 Tischuhren
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.08.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.07. - 07.08.2013 |