Teller,
Zsolnay, Pécs Ende 19. Jh., Porzellan-Fayence, reliefierter floraler und Vogeldekor, farbig staffiert, Dm. 38,3 cm, goldene Fünfkirch turm-Marke, Haarrisse, Rand bets.
Expert: Regina Herbst
31.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 227,-
- Vyvolávací cena:
Teller,
Expert: Regina Herbst
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 31.07.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 26.07. - 31.07.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)