Franz Nowak *
(Wien 1885-1973) Stillleben mit Weintrauben, Äpfeln und Weinflasche, signiert Franz Nowak, Öl auf Holz, 7 x 10 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
24.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 234,-
- Vyvolávací cena:
Franz Nowak *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 19.07. - 24.07.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)