Künstler 19. Jahrhundert
Landschaft, Öl auf Leinwand, 40 x 55 cm, gerahmt, berieben (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
24.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 779,-
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 19.07. - 24.07.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)