Madonnenfigur (sogenannte Lourdes-Madonna)
aus Holz geschnitzt, gefasst, tlw. abgerieben, Höhe ca. 70 cm, 20. Jh.
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
24.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.07. - 24.07.2013 |