Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) 3 Holzschnitte, verschiedene Darstellungen und Größen, signiert H Kobinger, tlw. datiert, Ränder beschädigt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
24.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.07. - 24.07.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-