Brillant Schmuckstein Damenring
Gold 585, Brillanten, zus. ca. 0,20 ct, verschiedene Schmucksteine, Rw 56, 9,2 g, Tragespurenøg9
05.02.2018 - 15:37
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.02.2018 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.01. - 05.02.2018 |